• Momentálně BERU 6 NOVÝCH SR!!! Pokud máte zájem, pište prosím k nejnovějšímu článku, nebo na js.smaragd@seznam.cz. Napište svou přezdívku a název ranče.
  • Pravidla pro SR - nemusíte číst, ale budu u všech předpokládat že to přečetli!!!
  • Jestli chcete na můj blog napsat JAKOUKOLI reklamu (to znamená týkající i netýkající se koní), máte prostor TADY

Novinky 18. 1.

18. ledna 2010 v 18:26 | Kikis |  Novinky
Tak, tady jsou novinky z dneška:

Já - celkem v pohodě. Moje třída je na lyžáku a já zůstala v Praze, takže se učim s primou (jakoby šestá třída). Je to super, protože zatimco my máme v pondělí do 16:00, oni mají do 11:25 (3 hodiny). Rozdíl co? Jinak nic zvláštního, jen jsem hrála 4Story. Jo a moje králice Ťapka byla na operaci, měla nádor... Ještě je úplně vystrašená, takže sem jí dala jídlo a vyměnila sem jí podestýlku. Je mi jí dost líto... Ale nic, nejsem si jistá jestli vás to zajímá :).

Koníci - se měli dobře. Hlavní novinka dne - Fairy je BŘEZÍ!!!!!!!!! Je to super, Emily to zjistila dneska dopoledne. Moc se těším na hříbátko!!! No, normálně jsou klisny březí 11 měsíců, ale já jsem se to u schleichů rozhodla zkrátit na 4, takže začátkem dubna se to narodí!!!Zkouška (nebude hodnocená takovým tím stylem - nesplnila jsi to, jsi kráva, už nejsme SR, jen tak. Ale to neznamená, že ji nevyplníte :) napište kolik máte na ranči hříbat. Takže Fairy nejezdila, tudíž Lily musela projet jen Sweet a Blackie. Se Sweet to byl normální trénink - krok, klus, cval, nějaké ty cviky ve všech chodech a kavaletky, a potom vykrokování, odsedlání, oduzdění, vyčištění. S Blackie si daly parkur pod dohledem Harryho. Lily je opravdu šikovná, dnes skákala poprvé a na konci hodiny skočila 50 cm! Pak šla Jess s Amadeem na drezuru, s Diamondem taky a se Sunshinem... vlastně taky na drezuru :).

Toť vše!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama