• Momentálně BERU 6 NOVÝCH SR!!! Pokud máte zájem, pište prosím k nejnovějšímu článku, nebo na js.smaragd@seznam.cz. Napište svou přezdívku a název ranče.
  • Pravidla pro SR - nemusíte číst, ale budu u všech předpokládat že to přečetli!!!
  • Jestli chcete na můj blog napsat JAKOUKOLI reklamu (to znamená týkající i netýkající se koní), máte prostor TADY

Novinky 16. 2.

16. února 2010 v 13:54 |  Novinky
Vzpoměla jsem si, že byste možná chtěli vědět aktuality z ranče, které jsem už dlouho nenapsala .

Já - mam celkem dobrou náladu, protože dneska jsem šli jen do divadla a pak máme hudebku. Sice se potom musím ještě učit ájinu , ale co se dá dělat. No a když se naučim ájinu, bude zase večeře, a po večeři spát, takže odpoledne a večer nic moc.

Koníci - taky nic moc :). Jess je nemocná, takže dneska ježdění zbylo jen na Lily. Přijela až v jedenáct, protože zaspala kvůli tomu že Fairy včera měla nějaké divné bolesti i když ještě ani v nejmenším nemá rodit! Až v dubnu, takže byla do čtyř do rána s Emily. Em už vůbec nešla spát, vyčistila všechny koně, vykydala a bylo půl sedmé. Pak se nasnídala a pak přijel Harry. Em dostala nápad, že by s Harrym mohli Lily pomoct, takže šli lonžovat koně. Harry si vzal koníka, na kterého Lily nestačí - Amadea. Vylonžoval ho hlavně na cval. Naproti tomu Emily si vzala skoro stejně temperamentní Blackie. Pak si oba vzali o něco mírnější koníky - Sunshinea a Diamonda. Pak přijela Lily, těsně před tím než dolonžovali. Šla si nasedlat Sweet a šla s ní zase na vytrvalostní vyjížďku. Vrátily se celkem slušně udýchané a pak byl oběd. No a pak šly Emily s Harrym čistit koně a Lily šla s Fairy - asi nejoblíbenějším jejím koníkem - ven na procházku na vodítku. Když se vrátily, bylo půl šesté. No a pak bylo čištění a odvádění do boxů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama