• Momentálně BERU 6 NOVÝCH SR!!! Pokud máte zájem, pište prosím k nejnovějšímu článku, nebo na js.smaragd@seznam.cz. Napište svou přezdívku a název ranče.
  • Pravidla pro SR - nemusíte číst, ale budu u všech předpokládat že to přečetli!!!
  • Jestli chcete na můj blog napsat JAKOUKOLI reklamu (to znamená týkající i netýkající se koní), máte prostor TADY

Novinky 8. 2.

9. února 2010 v 12:27 |  Novinky
Já - jsem nemocná :-(. Bolí mě v krku, ma rýmu a teplotu. Nejspíš chřipka :(. No, mamka byla pryč až do dvou, k obědu jsem měla borůvkový knedlíky (aspoň něco) a jinak jsem hrála hru Horsez 5 - Jezdecký šampion (jestli to neznáte: je to o holce Lily, která přijela za svýma kamarádem který se spolu se svojí mamkou stará o mustangy. Lily si ochočuje mustangy, stará se o ně atd. a jezdí na závody. Můžete tam mít i hříbě. Je to pěkná hra, moc hezká grafika, ale na mě je to až moc optimistický a přeslazený...). No ale už se půjdem podívat za koníky.

Koníci - Ráno byla klasika: čištění, krmení, kydání, vyvedení na pastvu. Na čištění si Jess vzala Blackie, Lily Sweet, Emily Fairy Tale a Harry Diamonda. Pak si šly holky - jezdkyně připravit koníky které vyčistily - Jessica Blackie a Lily Sweet. Emily pak ještě vyčistila Sunshinea a Harry Amadea. Pak se šel podívat na holky na ježdění. Obě trénovaly parkur. Lily si postavila křížek a Jess trojbradlí. Harry pak spokojeně odešel. Když holky doskákaly, Jess učila Lily dovnitř plec. Moc jí to nešlo, a protože už docela jezdit umí, řekl jí Harry, že by si měla najít něco, co ji baví, a na to se zaměřovat. Tak Lily, že vyzkouší vytrvalost. Takže jsme našli nejvytrvalejšího koně z těch co ona jezdí (Sweet, Fairy Tale, Sunshine) a zkusili jsme Sweet. Té se vytrvalost kupodivu taky líbila, takže Lily bude vytrvalostní jezdkyně, a Sweet změním zaměření. Takže už máme parkurovou a vytrvalostní jezdkyni. Příště, až zase budeme mít tolik koní že ty dvě jezdkyně nebudou zvládat, přikoupím drezurní. No, pak se šli naobědvat koně i lidi. Po polední pauze bylo další ježdění. Lily si vzala Sunshinea a Jessica Amadea. A trénovaly drezuru. Pak si vzala Jess Diamonda a šla s ním skákat, a Lily si vzala Fairy a šla s ní krokovat jen tak, na ohlávce. Lily se moc líbí Horsemanship. No a pak byla sváča a začínalo se čistiti koně i pastvu a pak se už šlo do boxů a domů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka*** Lucka*** | Web | 9. února 2010 v 16:08 | Reagovat

To se nemáš,u nás ve škole je teď nemocnej každej druhej člověk... :-?  :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama