• Momentálně BERU 6 NOVÝCH SR!!! Pokud máte zájem, pište prosím k nejnovějšímu článku, nebo na js.smaragd@seznam.cz. Napište svou přezdívku a název ranče.
  • Pravidla pro SR - nemusíte číst, ale budu u všech předpokládat že to přečetli!!!
  • Jestli chcete na můj blog napsat JAKOUKOLI reklamu (to znamená týkající i netýkající se koní), máte prostor TADY

Duben 2010

Chalupa

30. dubna 2010 v 17:16 | Kikis |  Novinky
Takže jedeme na chalupu. Jo, vlastně jsem vám ještě zapomněla říct, že jsem dostala k narozkám arabskou klisnu (do komentů můžete navrhovat jméno ), narodilo se hříbě lipicána (jméno taky ještě nevím :D) a taky jsem dostala štěně ovčáka. Všechno od schleich. No, a na tu chalupu beru teda Arabku a udělám nějaké fotky. Nevím kolik jich bude, protože nám učitelé ráčili oznámit, že v pondělí píšeme test z češtiny, matiky, fyziky, chemie a dějáku , takže se budu učit, učit, učit .
Vaše Kikís

P.S.: až se vrátím, dám sem seznam těch, kdo se mnou zůstali SR. Mějte se

Koňské srdce 10. díl

20. dubna 2010 v 19:15 | Kikis |  Příběh - Koňské srdce
Pádily jsme lesem. Už bylo celkem světlo. Chytla jsem otěže jednou rukou a podívala jsem se na hodinky - půl šesté. Zpomalily jsme do klusu. "Kudy myslíš že šli?" zeptala se Dominika. "Nemám tušení, zkusíme to doleva," řekla jsem. Zatočily jsme do leva, pobídly jsme a nacválaly jsme. Kamilka pořád držela krok s námi. "Támhle někdo je!" vykřikla jsem a pobízela jsem Krásku do ještě rychlejšího tempa. Rýsovaly se před námi dvě postavy, a vypadaly až moc podezřele jako ten chlap a Bětka. Zpomalily jsme do klusu, do kroku a zastavily jsme. Seskočily jsme, oteže jsme zahákly za sedlo a šly jsme k těm dvěma postavám, které už byly asi jen deset metrů od nás. "Jsou to oni," vydechla jsem. "Hej!" zaječela Dominika. "Okamžitě ji pusťte!" Chlap se lekl, ale neztratil sebeovládání. Přiložil pistoli k Bětčině hlavě a řekl, že jestli se pohneme, zastřelí ji, nebo tak něco. "Co teď?" zašeptala Dominika. "Počkej. Hele, ve všem co budu říkat, se mnou souhlas, jo?" řekla jsem. "Dobře. Řekněte nám, proč jste ji unesl?" řekla jsem co nejjistěji. "Ano, řeknete nám, proč jste ji unesl?" opakovala Domča. "Tak zase tak intenzivně se mnou souhlasit nemusíš," sykla jsem. "Ne, to vám neřeknu. Na to jste moc malý," zněla odpověď. "No, nám je to jedno. Tak my zase půjdeme," řekla jsem jakoby nic, a v hlavě se mi začínal rodit plán.

Návrat krále!!!!!

18. dubna 2010 v 12:05 | kikís |  Zápis SR
Ahoj!!! Jsem zpět protože už nám konečně jde internet!!! A budu zase psát a obíhat! A prosím všechny, kteří se mnou zůstali srka, aby se zapsali (stačí přezdívka).

Vaše Kikis